В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників

Українська поліція розкрила велику схему втручання у роботу електро- та газових лічильників. Зловмисники модифікували лічильники, щоб вони показували менший обсяг спожитих ресурсів. Це дозволяло підприємцям та організаціям, зокрема промисловим, значно зменшити витрати на електро- та газопостачання. Один з організаторів схеми вже мав кримінальний запис за подібні дії. Він мав мінілабораторію у своїй машині для швидкої дії. Злочинці займалися пошуком клієнтів, обслуговуванням лічильників та втручанням у їхню роботу. Вартість підробки одного лічильника становила приблизно 2400 доларів. Послугами змовників користувалися фізичні особи та підприємства, щоб платити менше податків. Оператори електро- та газорозподільних мереж зазнали фінансових втрат через цю діяльність. Поліція затримала одного з причетних, який отримав хабар у 5000 доларів. Санкціоновані обшуки допомогли вилучити необхідне обладнання для підробки лічильників. Двом фігурантам вже пред’явлено підозру, їм загрожує до 15 років ув’язнення. Інші учасники схеми також можуть отримати правову оцінку.

Більше від автора

Барселона відповість у суді за спробу переманити зірку Атлетіко

Фінансовий щоденник вашого гаманця: про що розкаже виписка з рахунку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *