Співробітники Служби безпеки, Національної поліції та прокуратури виявили ще чотирьох людей, які працювали на російську спецслужбу ФСБ. Вони підпалювали автомобілі Сил оборони в Кіровоградській та Одеській областях. Ці люди були завербовані російською стороною через Тelegram-канали, де їм обіцяли легкі гроші за виконання завдань. Наприклад, вони погодилися підпалювати автомобілі ЗСУ за допомогою легкозаймистих речовин. Один із зловмисників навіть намагався підірвати електропоїзд, закладаючи саморобну бомбу під залізничні колії. Всі затримані повідомлені про підозру і їм загрожує до 10 років ув’язнення.
Опублікувати у
Новини України
Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
“Мадяр” розкрив деталі нових ударів по Криму
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Кінбурнська коса ще не звільнена, це зона бойових дій – ВМС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
ЗСУ звільнили вдвічі більше, ніж окупувала РФ – МО
Опубліковано
admin
