Працівники приватних підприємств та їхні підлеглі влаштували схему викрадення грошей, виділених на розмінування сільськогосподарських земель у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Вони підробляли імітацію проведення робіт на ділянках, які вже були розміновані кілька років тому. Фігуранти викладали вибухівку під землю, щоб зробити видимість розмінування. Ця схема дозволила їм видаляти гроші за роботу, яку фактично не проводили. Поліція повідомила про підозру директору одного з підприємств та керівникам групи саперів, які брали участь у цій схемі. Ще чотирьом особам також пред’явили підозру у співучасті. Шість людей, які брали участь у цій змові, можуть отримати до 12 років ув’язнення, конфіскацію майна та заборону займати певні посади.
Опублікувати у
Новини України
Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
В Україні найближчими днями прогнозують грози, місцями град та шквали
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Путін марить неадекватною “імперією” – Зеленський
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Помер екснардеп Олександр Рябека
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
В Україні найближчими днями прогнозують грози, місцями град та шквали
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Технології
В Австралії відкрили завод, який перетворює вуглекислий газ на бетон і скло
Опубліковано
admin
В Україні викрито вісім проросійських інтернет-агітаторів
