Завод у Воронежі могли знищити нові американскі ракети – ЗМІ

Згідно з інформацією, яку опублікував журнал Forbes, Україна можливо використала американські ракети AGM-188A Rusty Dagger під час нападу на Воронезький завод напівпровідникових приладів у Росії. Ці ракети розроблені в рамках програми ERAM для використання на літаках F-16 і мають досить великий радіус дії. Україна, за даними Forbes, уклала контракт на закупівлю 3550 таких ракет на суму $825 млн. Зазначається, що ці ракети є набагато дешевше, ніж інші аналогічні моделі, зокрема британські Storm Shadow. Українські військові вже раніше нанесли ракетний удар по Воронезькому заводу, який виготовляє електронні компоненти для російської військової техніки.

Більше від автора

Дрони РФ кілька днів не літають уздовж кордону з Білоруссю – ЗМІ

Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *