Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск закликав докласти зусиль, щоб зупинити тенденцію до руйнування трансатлантичної спільноти. Про це він написав в соцмережі Х в суботу, 2 травня.
“Найбільшу загрозу для трансатлантичного співтовариства становлять не зовнішні вороги, а триваючий процес розпаду нашого альянсу. Ми всі маємо зробити все необхідне, щоб повернути назад цю катастрофічну тенденцію”, – написав очільник польського уряду.
Туск не уточнив, чим саме викликаний його допис в соцмережі. Але сьогодні стало відомо, що США виведуть 5 тис. своїх військових з Німеччини. Це може статися вже через шість місяців.
У відповідь міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що європейці повинні взяти на себе більшу відповідальність за власну безпеку.
Опублікувати у
Новини світу
Туск побачив тенденцію до розпаду “нашого альянсу”
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
У Катарі стався вибух на заводі з переробки СПГ: 54 поранених, 18 зниклих
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США
Опубліковано
admin
