У першому раунді переговорів між Іраном, Катаром і Пакистаном зі США у Швейцарії було досягнуто значного прогресу. Під час переговорів обговорювалися питання заморожених активів Ірану, винятків із санкцій на продаж іранської нафти та безпечного проходу суден через Ормузьку протоку. У заяві посередників було зазначено, що переговори проходили в позитивній атмосфері, досягнуто обнадійливого прогресу і домовленося про створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня, а також угода про припинення війни у Лівані та домовленість створення групи з усунення конфліктів. Проте після погроз президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори можуть зіткнутися з ускладненнями.
Опублікувати у
Новини світу
Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
У Катарі стався вибух на заводі з переробки СПГ: 54 поранених, 18 зниклих
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
У Катарі стався вибух на заводі з переробки СПГ: 54 поранених, 18 зниклих
Опубліковано
admin
В Москві заявили про масовану атаку дронів
