Іран, Катар і Пакистан заявили про успішний перший раунд переговорів зі США у Швейцарії. Під час переговорів обговорювались питання заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Делегації домовилися про створення Комітету високого рівня для нагляду за процесом переговорів та домовилися про створення групи з усунення конфліктів для припинення військових операцій у Лівані. Технічні переговори продовжуються, але після погроз президента США Дональда Трампа переговори можуть ускладнитися.
Опублікувати у
Новини світу
Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
У Катарі стався вибух на заводі з переробки СПГ: 54 поранених, 18 зниклих
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN
Опубліковано
admin
Більше від автора
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN
