У центрі Києва виявили планування резонансного теракту, який готували два агенти ФСБ. Служба безпеки України повідомила, що ці агенти були завербовані і жили у Києві. Вони планували підпалити генератор біля адмінбудівлі, щоб спричинити вогневе пошкодження. Також вони встановили камеру для ФСБ та планували покинути Україну через Білорусь. Поліція вчасно виявила цей замах, затримала зловмисників у поїзді та знайшла у них докази їхніх злочинів. Зараз їм загрожує довічне ув’язнення.
Опублікувати у
Новини України
СЗЧшник готував теракт у центрі Києва
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
На Житомирщині депутат ухилився від сплати податків на мільйони
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Названо області, де складна ситуація зі світлом
Опубліковано
admin
Більше від автора
Англія дочекалася повернення одного з лідерів перед важливим матчем
