Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Працівники приватних підприємств та їхні підлеглі влаштували схему викрадення грошей, виділених на розмінування сільськогосподарських земель у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Вони підробляли імітацію проведення робіт на ділянках, які вже були розміновані кілька років тому. Фігуранти викладали вибухівку під землю, щоб зробити видимість розмінування. Ця схема дозволила їм видаляти гроші за роботу, яку фактично не проводили. Поліція повідомила про підозру директору одного з підприємств та керівникам групи саперів, які брали участь у цій схемі. Ще чотирьом особам також пред’явили підозру у співучасті. Шість людей, які брали участь у цій змові, можуть отримати до 12 років ув’язнення, конфіскацію майна та заборону займати певні посади.

Більше від автора

В Україні викрито вісім проросійських інтернет-агітаторів

Албанський захисник став гравцем клубу УПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *