Сьогодні голова обласної військової адміністрації Сум Олег Григоров повідомив, що війська РФ здійснили напад на автозаправну станцію на околиці міста. У результаті цього нападу постраждали троє цивільних осіб, які знаходилися на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Причини та наслідки цієї атаки наразі з’ясовуються.
Опублікувати у
Новини України
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Львові водій таранив поліцію, скоїв смертельну ДТП і зізнався у вбивстві
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Поблизу узбережжя Криму стався землетрус
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
І майно, і родичі: схвалено нові правила декларування для суддів
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
У Львові водій таранив поліцію, скоїв смертельну ДТП і зізнався у вбивстві
Опубліковано
admin
Німець проїхав на MINI Cooper понад мільйон кілометрів і встановив рекорд
