На Івано-Франківщині виявили велику корупційну схему в санаторії Косів, де фіктивно працевлаштовували 37 осіб, які не приходили на роботу, але отримували зарплату та премії. Організаторкою схеми виявилася заступниця директорки, яка залучила до цього ще чотирьох осіб. Вони використовували недостовірну інформацію у кадрових документах та розподіляли незаконно отримані кошти. За попередніми підрахунками, в результаті цієї схеми було привласнено понад 15,3 мільйона гривень. П’ять фігуранток справи оголошено підозру та встановлено запобіжні заходи. Справа перебуває на досудовому розслідуванні під контролем обласної прокуратури.
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росія стягує ППО на два периметри – Зеленський
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Львові водій таранив поліцію, скоїв смертельну ДТП і зізнався у вбивстві
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Faces of European Integration: screening process and next steps on the path to the EU
Опубліковано
admin
Залізниця Німеччини повністю припинила роботу
