Уранці 25 червня російські війська здійснили удари по автозаправних станціях у Сумах і Запоріжжі. Про це повідомив в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької ОВА Іван Федоров. В Сумах було зафіксовано влучання безпілотного літального апарату типу “Молнія” по одній з АЗС у Зарічному районі міста, що призвело до пожежі. Інформація про постраждалих ще уточнюється. Голова Запорізької ОВА зазначив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідками російської атаки на автозаправні станції.
Опублікувати у
Новини України
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Генштабі оприлюднили дані про бої на фронті
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Стало відомо, як відпрацювала ППО
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Для учасників Олімпіади впроваджують фінансові гранти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
🦾 Юний плавець з протезом мріє про Олімпійські ігри | Кирило Салов
Опубліковано
admin
Марокко розбиває Гаїті, Бразилія сильніша за Шотландію
