Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Уранці 25 червня російські війська здійснили удари по автозаправних станціях у Сумах і Запоріжжі. Про це повідомив в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької ОВА Іван Федоров. В Сумах було зафіксовано влучання безпілотного літального апарату типу “Молнія” по одній з АЗС у Зарічному районі міста, що призвело до пожежі. Інформація про постраждалих ще уточнюється. Голова Запорізької ОВА зазначив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідками російської атаки на автозаправні станції.

Більше від автора

Марокко розбиває Гаїті, Бразилія сильніша за Шотландію

Чехія зазнала поразки від Мексики, Корея поступилася ПАР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *