Укренерго повідомило, що вранці у четвер у п’яти регіонах України сталися нові відключення електроенергії через російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури. Знеструмлення відбулися в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Енергетики пояснюють зростання споживання електроенергії на 3,7% тим, що спекотна погода змушує людей активно використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян перенести активне споживання енергії на денний час, коли працюють сонячні електростанції, тобто з 10:00 до 16:00. Також рекомендується економно використовувати електроенергію у вечірні години з 18:00 до 22:00 і уникати одночасного включення декількох потужних електроприладів.
Опублікувати у
Новини України
Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Кам’янському мати приковувала 7-річного сина ланцюгом до батареї
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В російській Уфі пролунали вибухи на НПЗ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Хмельницькій АЕС проходять обшуки
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
У Кам’янському мати приковувала 7-річного сина ланцюгом до батареї
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Цифровий суверенітет України: як держава захищає критичні дані | Ілона Хмельова
Опубліковано
admin
