Уранці в четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення, які провів місцевий оператор ДТЕК. На лівому березі міста відключення електроенергії сталися за командою Укренерго. Людей просять розумно використовувати електроенергію, щоб зберегти стабільність енергосистеми. Наразі не відомо, що саме спричинило ці відключення, інформація про можливі знеструмлення на правому березі поки не надана.
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві ввели екстрені відключення світла
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
1,6 млн доларів за «допуск» до будівельного проєкту: Нацполіція затримала двох спільників
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Картопля на зрошенні: як на Черкащині вирощують чипсові сорти в умовах дефіциту вологи
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
На Київщині мера підозрюють у заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на понад 75 млн грн
Опубліковано
admin
Житель Полтавщини отримав довічне за зґвалтував і вбивство дитини
