На Дніпропетровщині виявили схему незаконного використання надрами, яка діяла на базі одного з комунальних підприємств. За даними слідства, протягом шести років це підприємство здійснювало централізоване водопостачання для 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без необхідних дозволів. Підприємство отримувало оплату від споживачів, але не сплачувало обов’язкові податки за використання надрами та водних ресурсів до бюджету. Збитки для держави від незаконного видобутку підземних вод оцінили в понад 85 мільйонів гривень. Директору підприємства повідомили про підозру у вчиненні цього злочину.
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Вкрали 81 млн на укриттях для дітей та військових – ОГП
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Як світовий бізнес планує допомагати у відбудові України | Андрій Гундер
Опубліковано
admin
Вкрали 81 млн на укриттях для дітей та військових – ОГП
