Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Співробітники Служби безпеки, Національної поліції та прокуратури виявили ще чотирьох людей, які працювали на російську спецслужбу ФСБ. Вони підпалювали автомобілі Сил оборони в Кіровоградській та Одеській областях. Ці люди були завербовані російською стороною через Тelegram-канали, де їм обіцяли легкі гроші за виконання завдань. Наприклад, вони погодилися підпалювати автомобілі ЗСУ за допомогою легкозаймистих речовин. Один із зловмисників навіть намагався підірвати електропоїзд, закладаючи саморобну бомбу під залізничні колії. Всі затримані повідомлені про підозру і їм загрожує до 10 років ув’язнення.

Більше від автора

30 років Конституції: кадри історії

Франція затримала черговий танкер “тіньового флоту” Росії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *