Співробітники Служби безпеки, Національної поліції та прокуратури виявили ще чотирьох людей, які працювали на російську спецслужбу ФСБ. Вони підпалювали автомобілі Сил оборони в Кіровоградській та Одеській областях. Ці люди були завербовані російською стороною через Тelegram-канали, де їм обіцяли легкі гроші за виконання завдань. Наприклад, вони погодилися підпалювати автомобілі ЗСУ за допомогою легкозаймистих речовин. Один із зловмисників навіть намагався підірвати електропоїзд, закладаючи саморобну бомбу під залізничні колії. Всі затримані повідомлені про підозру і їм загрожує до 10 років ув’язнення.
Опублікувати у
Новини України
Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Маршрути для “грибників”. Провокація Білорусі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Через кордон по ягоди: у ДПСУ відреагували на “запрошення” Білорусі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ
Опубліковано
admin
