У Києві правоохоронці повідомили про підозру 56-річному лікарю-хірургу у зв’язку із смертю пацієнта через неналежне виконання професійних обов’язків. Військовослужбовець з травмою грудної клітки звернувся до лікаря, який призначив лише симптоматичне лікування, не виявивши всі ушкодження. Стан хворого погіршився, і він помер через ускладнення. Експерти вважають, що при правильному обстеженні та лікуванні смерть можна було уникнути. Лікарю пред’явлено підозру за недбале ставлення до обов’язків, що може призвести до позбавлення волі та права працювати в медичній сфері.
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві військовий помер через неналежну допомогу лікаря-хірурга
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві юнак за кермом мотоцикла на смерть збив пішохода
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Густий смог накрив Київ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві водії двох вантажівок загинули в ДТП
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції України: як народжувався Основний Закон | ЕКСКЛЮЗИВ
Опубліковано
admin
У Києві водії двох вантажівок загинули в ДТП
