Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги

Польща вимагає націоналізувати колишнє генконсульство Росії в Гданську через заборгованість у розмірі 5,5 млн злотих по електроенергії та опаленню. Будівля, яка була останнім консульством РФ в Польщі, закрилася в грудні 2025 року. Росія стверджує, що будівля належить їй, але польська влада стверджує, що вона належить державі. Польські посадовці вже подали позов про звільнення приміщення і проводять відповідні заходи для націоналізації будівлі.

Більше від автора

США заявили про нові удари по цілях Ірану

Росія вдарила Київ балістикою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *