Міський голова на Київщині був обвинувачений у тому, що він вчинив корупційні дії, заволодівши землею та розтративши понад 75 мільйонів гривень бюджетних коштів. За даними прокуратури, він організував схему перевласнення земель водного фонду через посередників, що призвело до незаконного придбання цінних територій, таких як лісові масиви та захисна смуга річки. Також було виявлено, що він незаконно витратив майже 8,5 мільйона гривень на озеленення, включивши до рахунку надмірну кількість годин роботи спецтехніки. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про тримання під вартою меру міста та його відсторонення від посади. Також були знайдені докази готування незаконних схем приватизації землі та отримання неправомірних вигід під час розподілу бюджетних коштів.
Опублікувати у
Новини України
Мер міста на Київщині отримав підозру
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Кам’янському мати приковувала 7-річного сина ланцюгом до батареї
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В російській Уфі пролунали вибухи на НПЗ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Хмельницькій АЕС проходять обшуки
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
1,6 млн доларів за «допуск» до будівельного проєкту: Нацполіція затримала двох спільників
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Картопля на зрошенні: як на Черкащині вирощують чипсові сорти в умовах дефіциту вологи
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
На Київщині мера підозрюють у заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на понад 75 млн грн
Опубліковано
admin
Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації
