У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів двоє співробітників гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі були громадянами України. Після цієї трагедії організація прийняла рішення припинити роботу з розмінування в Україні для забезпечення безпеки свого персоналу. Інцидент стався близько 12:50, один зі співробітників загинув на місці, інший помер у лікарні. Четверо поранених отримують медичну допомогу, їхнє життя не в небезпеці. За даними військового керівництва Херсона, атаку здійснили за допомогою російської ракети “Іскандер-М”, однак організація перевіряє ці дані. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад на гуманітарну організацію свідчить про загострення ситуації для працівників у зоні конфлікту. Зараз Норвезька народна допомога продовжує працювати тільки у напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки свого персоналу.
Опублікувати у
Новини України
Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Кам’янському мати приковувала 7-річного сина ланцюгом до батареї
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В російській Уфі пролунали вибухи на НПЗ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Хмельницькій АЕС проходять обшуки
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
1,6 млн доларів за «допуск» до будівельного проєкту: Нацполіція затримала двох спільників
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Картопля на зрошенні: як на Черкащині вирощують чипсові сорти в умовах дефіциту вологи
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
На Київщині мера підозрюють у заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на понад 75 млн грн
Опубліковано
admin
