Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів двоє співробітників гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі були громадянами України. Після цієї трагедії організація прийняла рішення припинити роботу з розмінування в Україні для забезпечення безпеки свого персоналу. Інцидент стався близько 12:50, один зі співробітників загинув на місці, інший помер у лікарні. Четверо поранених отримують медичну допомогу, їхнє життя не в небезпеці. За даними військового керівництва Херсона, атаку здійснили за допомогою російської ракети “Іскандер-М”, однак організація перевіряє ці дані. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад на гуманітарну організацію свідчить про загострення ситуації для працівників у зоні конфлікту. Зараз Норвезька народна допомога продовжує працювати тільки у напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки свого персоналу.

Більше від автора

Аліна Гросу назвала найнедооціненішого співака України

Мер міста на Київщині отримав підозру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *